Reklama

CuTv to nowa marka na rynku przewodników telewizyjnych w Polsce. W obecnej formie obsługuje 161 stacji telewizyjnych. Wyróżna się jednak podejściem do prezentowania programu telewizyjnego. Poza standardową możliwością wyboru kanałów telewizyjnych pozwala na przygotowanie w pełni spersonalizowanej listy ulubionych programów telewizyjnych. Użytkownik ma możliwość wykluczenia niechcianych programów na dwa sposoby. Pierwszy z nich to ustawienia związane z danym kanałem telewizyjnych. Drugi dotyczy wyświetlanego programu telewizyjnego, z poziomu którego możemy wykluczyć pojedyczne seriale jak i całe gatunki telewizyjne. Pozwala to na wyświetlenie prostego, przejrzystego i skrojonego na miare programu telewizyjnego.

Daje to szerokie spektrum reklamodawcą, którzy swoje reklamy mogą prezentować wybranej grupie użytkowników.

W obecnej formie program telewizyjny dostępny jest w formie aplikacji internetowej, która jest przygotowana w pełni responsywanie i pozwala na przeglądanie na różnych typach urządzeń.

Dane kontaktowe: proszę skorzystać z przygotowanego formularza oraz nie wprowadzać zmian w temacie wiadomości. Gwarantuje to odpowiedź w przeciągu 24h od daty wysłania wiadomości.